Diplomirani arhitekt / ica

Br. oglasa: 974180875
Na neodređeno

DELTAGRAD d.o.o.
Dubrovnik, Hrvatska
Opis posla

Deltagrad d.o.o. je projektni ured sa višegodišnjim iskustvom na području projektiranja visokogradnje.Tražimo diplomiranog inženjera arhitekture (m/ž) za dinamičan rad u sklopu manjeg tima. Poslovi bi obuhvaćali izradu arhitektonskih projekata kroz sve faze.

OPIS POSLA:

Izrada idejnih rješenja, idejnih, glavnih i izvedebenih projekata

Komunikacija s javnim ustanovama i državnim tijelima

Aktivno sudjelovanje  u koordinaciji i vođenju sastanaka

Odgovornost, savjesnost, pouzdanost i poštivanje rokova

UVJETI.

- Završen Arhitektonski fakultet

- Poznavanje Auto CAD-a, MS office-a

- Poželjno poznavanje rada u programima za 3D modeliranje

- Dobre organizacijske vještine, samostalnost u obavljanju posla, poštivanje rokova, snalažljivost i motiviranost

- Poznavanje zakonske regulative i procesa ishođenja dozvola i suglasnosti

- Radno iskustvo poželjno ali nije uvjet

Poslodavc nudi:

- Ured nudi profesionalni razvoj na arhitektonskim projektima u ugodnoj atmosferi

- Mogućnost samostalnog i / ili timskog rada na različitim projektima visokogradnje

- Rad na neodređeno

Rad se obavlja u Dubrovniku.

Kontakt email: deltagrad@deltagrad.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija, Hrvatska