Arhitekt / ica za projekte montažnih kuća

Br. oglasa: 254922276
Na neodređeno

ELECTUS DGS d.o.o.
Donja Bistra, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:
Aktivna i vrlo važna uloga u realizaciji projekata gradnje modernih te energetski učinkovitih montažnih kuća. Sudjelovnje u izradi projekata za građevinsku dozvolu te koordiniracija rada kooperanata u procesu. U dogovoru s kupcima prilagođavanje dizajna montažnih kuća u ponudi ili prilagođavanje nacrta prema njihovim nacrtima. Komunikacija s tvornicom te poznavanje svih aspekta od proizvodnje do montaže, a glavni aspekt poslovanja uključuje princip ugovaranja „ključ u ruke“. Briga o provedbi projekta te njegovoj finalizaciji.
Kako je riječ o proizvodnji te montaži montažnih kuća, važno je da se osoba upozna sa svim procesima rada ovakve tvrtke te da je spremna sudjelovati u cjelokupnom procesu.
Zajednički cilj je proširenje poslovanja, a time i usavršavanje pružene usluge te mogućnosti.
Ovo je savršena prilika za učenje i usavršavanje te profesionalni razvoj u modernoj industriji sagrađenoj na Švedskim principima. U ponudi radnog mjesta osigurano je:
•ugovor na neodređeno vrijeme
•naknade za radne rezultate i prigodne nagrade u maksimalnom neoporezivom iznosu
•osiguran budžet za edukacije
•osigurane licence za potrebne računalne programe (Archicad)
Što tražimo?
Prethodno radno iskustvo u pripremi projekata je poželjno. Ovlaštenje od komore nije nužno, ali je veliki plus. Radno mjesto zahtjeva iznimnu organizaciju te spremnost na prilagodbu uvjetima rada na gradilištu, suradnju s kooperantima te pronalaženje rješenja za ispunjenje projekata prema željama klijenata. Lokacija ureda je trenutno u Gajnicama, ali do kraja godine bit će Donja Bistra.
Ako ste se prepoznali u gore navedenom, prijavite se na natječaj klikom na opciju PRIJAVI SE NA OGLAS. Zatrebaju li Vam dodatne informacije o natječaju, slobodno nam se obratite slanjem upita na e-mail adresu zivotopis@electus.hr ili na broj telefona 091 2274 852.
Kandidati koji uđu u uži izbor, bit će kontaktirani.

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Donja Bistra, Zagrebačka županija, Hrvatska