Student planer prijevoza (m / ž)

Br. oglasa: 618579397
Studentski posao

Jamnica plus d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Izrađivanje dnevne rute opskrbe dostavnih mjesta kupaca sukladno planiranim prodajnim potrebama
  • Koodinacija opskrbe skladišnih i ostalih lokacija robom
  • Kreiranje i izdavanje naloga za utovar robe i promidžbenog materijala te naloge za povratom
  • Praćenje izvršenosti dostava na dostavnim mjestima kupaca i eventualne ne isporuke
  • Održavanje baze podataka dostavnih mjesta i ostalih relevantnih podataka
  • Praćenje i vršenje preraspodjele radnog vremena mobilnih radnika na dnevnoj, tjednoj i mjesečnoj bazi
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Ekonomsko, prometno ili tehničko usmjerenje
  • Poznavanje MS Office alata, s naglaskom na Excel
  • Pozitivan stav i ustrajnost u ispunjavanju ciljeva
  • Proaktivnost u rješavanju problema i pronalaženja najboljeg načina rada
  • Otvorenost za suradnju i spremnost za koordinaciju s različitim sudionicima koji sudjeluju u procesu
  • Fleksibilnost u vezi radnog vremena
  • Znanje engleskog jezika
POČETAK RADA
  • 7.5.2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • na duži vremenski period
SATNICA
  • 6 EUR
LOKACIJA
  • Getaldićeva ulica 3
RADNO VRIJEME
  • 9h-17h