Podjela magnetnih kartica i promotivnih materijal te nadzor automata – NAPLATNE POSTAJE LUČKO i BOSILJEVO

Br. oglasa: 753378018
Studentski posao

Hrvatske autoceste d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

OPIS POSLA

PODJELA MAGNETNIH KARTICA KORISNICIMA i PROMOTIVNIH LETAKA NA ULAZNIM POSTAJAMA AUTOCESTE

OSTALE NAPOMENE I UVJETI

osiguran dnevni odmor, kuhinja,

POČETAK RADA

21.06.2024.

OČEKIVANO TRAJANJE POSLA

30.09.2024.

SATNICA

6,00 €

LOKACIJA

NAPLATNA POSTAJA ZAGREB – LUČKO, Zagreb, Jadranska avenija br. 6 i NAPLATNA POSTAJA BOSILJEVO, Bosiljevo bb

DRUGE NAKNADE

Propisana uvećanja i dodatno 15% za smjenski rad

RADNO VRIJEME

redovito radno vrijeme i rad u među smjenama, od ponedjeljka do nedjelje 40 sati tjedno

POTREBAN BROJ IZVOĐAČA

22

POŽELJNE VJEŠTINE

SPRETNOST I KOMUNIKATIVNOST, STRANI JEZIK