Aministrativni poslovi (m / ž)

Br. oglasa: 516756166
Studentski posao

SVEUČILIŠTE U ZAGREBU
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Administrativni poslovi u Središnji sveučilišni red za međunarodnu suradnju i međuinstitucijsku suradnju
  • Provjera i usporedba podataka o stranim sveučilištima u različitim bazama podataka (web, Excel, MoveOn)
  • Unos podataka o međusveučilišnim sporazumima (IIA) u MoveOn-u i Excel
  • Kontrola prispjelih podataka o IIA u MoveOn-u
  • Ostali administrativni poslovi (printanje i skeniranje dokumentacije, slanje na poštu, itd.)
  • Unos mobilnosti u baze podataka Moveon i Beneficiary Module,
  • Ostali administrativni poslovi (printanje i skeniranje dokumentacije, …)
  • Pomoć u organizaciji Tjedna dobrodošlice za strane studente
    • pakiranje i podjela poklon paketa
    • pomoć u organizaciji predavanja domaćih predavača, Dana dobrodošlice
    • pomoć u organizaciji turističkih obilazaka Grada Zagreba, muzeja i sl.
  • Pomoć u radu s bazama podataka (MoveOn, Excel)
    • provjera podataka o stranim studentima, partnerskim sveučilištima i sl.
    • nominacijski i prijavni proces
    • izrada tablica za subvencioniranu prehranu za AMPEU /MZO
    • korekcija informacija na web stranicama Sveučilišta
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Jer su nam studenti posebno važni kao ispomoć u provođenju međunarodnih projekata
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • studenti prijediplomskih studija (od 3. semestra nadalje) ili diplomskih studija (od 2. semestra nadalje)
POČETAK RADA
  • 13.5.2024
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • cijela 2024. godina, i nadalje
SATNICA
  • 6,20 EUR + propisana uvećanja
LOKACIJA
  • Radoslava Cimermana 88, Zagreb (zgrada Rektorata)
RADNO VRIJEME
  • uredovno radno vrijeme, u pravilu od 8-16 sati
POTREBNA ZNANJA
  • Vrlo dobra ili izvrsna informatička pismenost (MS Office – naglasak na Excel tablicama)
  • Glavna prednost: iskustvo u radu s tablicama i bazama podataka
  • Znanje engleskog jezika – minimalna razina B2
POŽELJNE VJEŠTINE
  • • Točnost, brzina rada, dobra vještina komunikacije i suradljivost u timu • Ljubaznost i strpljivost
NAČIN ZA PRIJAVU
  • mailom na kadrovska@unizg.hr