Administrator (m / ž)

Br. oglasa: 816508728
Na određeno

Prva ideja d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Glavna zaduženja:

  • organizacija i obavljanje svih administrativnih i uredskih poslova
  • komunikacija s klijentima
  • rad na računalu
  • pohrana, priprema i skeniranje dokumenata

Uvjeti:

  • SSS (poželjno ekonomskog smjera)
  • vrlo dobro poznavanje rada na računalu
  • odgovornost, lojalnost
  • prijašnje radno iskustvo od 1 godine

Što nudimo:

  • ugodnu radnu atmosferu
  • rad na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja
Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Parking
  • Laptop
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski