Administrator / ica

Br. oglasa: 218332033
Na neodređeno

Odvjetničko društvo TOMIĆ & PARTNERI d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Odvjetničko društvo Tomić & partneri čini tim mladih stručnjaka koji svakodnevno predano i pouzdano pružaju pravno i poslovno savjetovanje domaćim i međunarodnim klijentima. Zbog povećanja opsega posla imamo potrebu za zapošljavanjem administratora u našem uredu. Pružamo uvjete rada u ugodnoj i profesionalnoj okolini koja prepoznaje trud i nagrađuje doprinos svakog člana našeg tima. S obzirom na specifičnost poslova i vezanost uz rokove tražimo odgovornu i profesionalnu osobu s osnovnim poznavanjem pravnih pojmova te izvrsnim znanjem rada u MS Officeu koja će nakon edukacije i mentorstva samostalno obavljati administrativne poslove te biti podrška i dio kolegijalnog i fleksibilnog tima.

Opis poslova:
- izrada jednostavnih podnesaka i dopisa, dostava podnesaka i druge dokumentacije stankama u postupku
- rad u sustavu e-Komunikacija i e-Ovrhe
- komunikacija sa strankama, javnim bilježnicima i sudovima, telefonski i putem e-mail-a
- svakodnevno praćenje rokova u postupcima
- skeniranje, kopiranje, unos u baze podataka, daljnja obrada, slanje izlazne pošte poštom
- ostali administrativni poslovi po potrebi
Uvjeti:
- SSS, VŠS upravnog ili ekonomskog uvjerenja
- obavezno radno iskustvo na navedenim poslovima
- obavezno znanje rada u MS Office i osnovno poznavanje pravnih pojmova

Kontakt email: karijera@tiplegal.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska