Grafički dizajner / ica

Br. oglasa: 575153953
Na određeno

D-COLOR d.o.o.
Karlovac, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:

Traži se djelatnik/ca za radno mjesto grafičkog dizajnera. Poslovi sukladno procesima tvrtke i opisu radnog mjesta obuhvaćaju:

  • poštivanje radnih procesa tvrtke,
  • zaprimanje i izvršavanje zadataka odnosno radnih naloga (radnih naloga),
  • provjera radnih naloga,
  • izrada idejnih rješenja,
  • izrada grafičke pripreme za tisak ,
  • usmena i pismena komunikacija sa klijentima ,
  • konzultiranje s koordinatorom i odgovornim osobama vezano uz radne naloge
  • izmjere objekata i vozila, te upoznavanje sa lokacijom objekta, stanjem na terenu,      podlogama
  • za montažu, visini montaže, potrebnim proizvodima i dozvolama,
  • kontrola stanja robe potrebne za produkciju za određeni projekt,
  • elektronska prijava djelatnika na početku radnog vremena, na kraju radnog vremena , te pri
  • odlasku i povratku s pauze,
  • izmjere vozila
  • dorada proizvoda nakon printa (čišćenje folije, izrezivanje i obrezivanje, lijepljenje, bušenje,
  • postavljanje alkica ili vezica, vrući tisak na pamučni materijal, rad sa skalpelom),
  • montaža i demontaža u prostorima tvrtke i na terenu,
  • rad na visini do i preko 3 metra,
  • isporuka proizvoda,
  • održavanje čistoće unutar i izvan tvrtke (toaleta, kuhinje, skladišta i
  • prostora peći (posebno u zimskim uvjetima) te gašenje radijatora na kraju radnog dana,
  • izračun utrošenog materijala za obračun ponude

Svi zainteresirani molim javiti se na mail: posao@d-color.hr ( sa naznakom naziva radnog mjesta na koji se javljaju).

Kontakt email: posao@d-color.hr

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Karlovac, Karlovačka županija, Hrvatska