Autor sadržaja na društvenim mrežama (m / ž)

Br. oglasa: 914750981
Puno radno vrijeme

Anonymus Company
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Kreiranje sadržaja na društvenim mrežama podrazumijeva posao za iznimno motiviranu osobu koja poznaje društvene mreže i digitalno okruženje. Tražimo osobu koja je spremna na timski rad, fleksibilna i lako se prilagođava na konstante promjene. Za uspješnost u ovom poslu važno je prihvatiti izazov naglih promjena i brzih reakcija kakve medijsko okruženje podrazumijeva te blisko surađivati s ostalim kolegama u odjelu digitalnog marketinga, novinarima i urednicima.

Opis posla:

  • planiranje, optimizacija i plasiranje objava na društvene mreže (Facebook, Instagram, Twitter i Youtube)
  • upravljanje komunikacijom s fanovima na društvenim mrežama
  • osmišljavanje vizualnih rješenja i ideja za promociju sadržaja na društvenim mrežama
  • praćenje rezultata i aktivnosti na društvenim mrežama
  • praćenje i prilagodba noviteta i trendova u svijetu društvenih mreža
  • suradnja s novinarima i urednicima te koordinacija aktivnosti u skladu s dnevnim sadržajem
  • briga o točnosti, etičnosti i kvaliteti prenošenja informacija

Uvjeti:

  • minimalno 1 godina iskustva rada na društvenim mrežama u digitalnom odjelu, mediju ili agenciji
  • upoznatost s dobrim praksama rada na društvenim mrežama i praćenje novosti iz tog područja
  • visoka razina pismenosti
  • izražen proaktivan i analitičan pristup radu
  • spremnost na svakodnevnu suradnju i koordinaciju s drugima
  • minimalno SSS, poželjno VSS društvenog usmjerenja

Prednosti:

  • poznavanje alata za uređenje fotografija i videa
  • poznavanje alata analitike i mjerenja performansa na društvenim mrežama
Pogodnosti
  • Dodatno zdrastveno osiguranje
  • Mobilni telefon
  • Laptop
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke
Jezici Engleski, Hrvatski
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska