Skladištar (m / ž)

Br. oglasa: 170829513
Puno radno vrijeme

HARVEY NORMAN CROATIA d.o.o.
Pula, Hrvatska
Opis posla

  • marljivo, odgovorno i pravovremeno preuzimanje i izdavanje robe
  • preuzimanje robe i materijala
  • kontrola količine i kvalitete pristigle robe
  • skladištenje zaprimljene robe
  • prijavljivanje oštećene robe
  • sudjelovanje u inventuri
  • utovar robe za dostavu, pakiranje krhke robe i eksponata izbjegavajući oštećenja tijekom prijevoza ili prilikom istovara robe kod kupca
  • obavještavanje nadređenih o prikladnosti korištenja vozila u prometu i drugim problemima koji mogu nastati u vezi s tim
  • briga za tehničku ispravnost i čistoću vozila
  • obavještavanje o povratu robe u skladište ili trgovinu kako bi se pripremili odgovarajući dokumenti
  • sudjelovanje u održavanju skladišta
  • osigurati robu, materijal, opremu i sredstva za rad od otuđenja i oštećenja
  • obavljanje drugih poslova i zadataka prema uputama nadređenih

Uvjeti:

  • poželjno minimalno srednja stručna sprema
  • poželjno 1-2 godine radnog iskustva u istim ili sličnim poslovima
  • poželjno poznavanje asortimana proizvoda
  • prednost položen ispit za upravljanje viličarom
  • potrebno poznavanje rada na računalu
  • točnost, marljivost, odgovornost i dobre organizacijske vještine
  • tehnička znanja i vještine
  • prednost poznavanja skladišnih dokumenata
  • timski rad

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Timsko okruženje
Mjesto rada
Pula, Istarska županija, Hrvatska
Sveta Nedelja, Zagrebačka županija, Hrvatska