Voditelj prodaje (m / ž)

Br. oglasa: 980829726
Puno radno vrijeme

American donut d.o.o.
Sesvete, Hrvatska
Opis posla
  • strateško i operativno vođenje prodaje
  • upravljanje manjim timom ljudi u prodaji i logistici
  • priprema plana prodaje i odgovornost za realizaciju istog
  • upravljanje kupcima, razvoj odnosa i suradnje s postojećim kupcima i traženje novih kupaca
  • priprema ponuda, kalkulacija, prezentacija
  • odgovornost za podršku kupcima i ispunjavanje ugovorenih obaveza
  • kreiranje cijena i praćenje profitabilnosti
  • kontrola procesa unutar prodajnih kanala
  • praćenje trendova i potreba kupaca
  • briga oko naplate potraživanja
  • rješavanje reklamacija

Uvjeti:

  • minimalno VŠS, prednost ekonomski smjerovi
  • minimalno 5 godina iskustva u prodaji prehrambenih proizvoda
  • poznavanje Retail i Horeca tržišta
  • iskustvo na području veleprodaje sa razvijenom mrežom kontakata
  • aktivno znanje engleskog jezika
  • informatička pismenost
  • visoko razvijene prodajne i pregovaračke sposobnosti
  • sposobnost vođenja više projekata paralelno
  • analitičke sposobnosti
  • organizacijske vještine, kreativnost i vremenska fleksibilnost
  • Word
  • Excel
  • Power Point
  • Outlook
  • Internet
Obrazovanje Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Sesvete, Grad Zagreb, Hrvatska