Agent u odjelu korisničke podrške (m / ž)

Br. oglasa: 864143285
Puno radno vrijeme

Anonymus Company
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

ManpowerGroup za svog klijenta A1 Hrvatska d.o.o. traži komunikativne i prodajno orijentirane osobe za rad u terenskoj prodaji.A1 Hrvatska vodeća je telekomunikacijska kompanija koja svojim djelatnicima pruža priliku za napredovanje i profesionalan razvoj u opuštenoj atmosferi timskog duha. Ako si osoba usmjerena na ciljeve, entuzijastična i želiš raditi u inovativnom i tehnološki razvijenom radnom okruženju, na pravome si mjestu! #MakeItHappen #WeAreA1

Mjesto rada: Zagreb

Opis poslova:

  • Svakodnevna komunikacija s korisnicima
  • Odgovaranje na upite i pritužbe korisnika
  • Prezentacija novih pogodnosti i usluga
  • Administriranje poziva kroz aplikacije

Uvjeti:

  • Minimalno SSS, znanje engleskog jezika
  • Osnovna informatička pismenost (MS Office paket)
  • Proaktivnost i motiviranost za rad i učenje

Koje su pogodnosti za Vas:

  • Stimulirajući dvostruki mjesečni bonusi
  • Mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • Plaćene edukacije i mentorstvo
Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
  • Naknada za putne troškove
  • Bonusi
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska