Radnik / ca robnih skladišta - viličarist / ica i

Br. oglasa: 312258011
Na određeno

HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o.
Velika Gorica, Hrvatska
Opis posla

Obavljanje poslova prihvata i otpreme robe i pošte u robnim skladištima; Izdavanje robe iz robnih skladišta na temelju naloga za izdavanje robe; Rukovanje viličarom prilikom utovara, istovara ili pretovara robe; Kontrolu i punjenje viličara gorivom ili punjenje baterije; Pripremu robe za carinski, zdravstveni, RTG i ostale preglede po nalogu Disponenta ili Skladištara P/O tereta; Pripremanje i slaganje robe na temelju Cargo i Mail manifesta po letovima; Formiranje (slaganje) i rasformiranje jediničnih sredstava utovara (ULD); Rukovanje s dlanovnikom (PDA, Hand held uređaj); Utovar ili istovar zrakoplova viličarem; Rad na utovarivaču u svrhu utovara i istovara kamiona; Održavanje čistoće i urednosti skladišta.

Uvjeti:
- poznavanje engleskog jezika

- potvrda o položenom ispitu za viličarisu
Dodatni uvjeti prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji stječu se nakon zapošljavanja.

Pisane zamolbe s prilozima slati na adresu :
MZLZ-Zemaljske usluge d.o.o, Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala ili e-mailom: posaoGH@zag.aero, s naznakom „Radnik/ica robnih skladišta - viličarist I“
Prijavi priložiti:
- životopis;
- dokaz o RH državljanstvu ili neke od država EU (npr. domovnica),
- presliku osobne iskaznice,
- svjedodžbu o završenoj školi,
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju,
- ispis staža iz HZMO-a.
Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

Kontakt email: posaoGH@zag.aero

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Velika Gorica, Zagrebačka županija, Hrvatska