Recepcionar / recepcionarka u kampu

Br. oglasa: 201715766
Ostalo

KAMP MATERADA d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Na mirnom zelenom poluotoku sjeverno od Poreča, svega 2 km od centra grada, u bujnoj mediteranskoj vegetaciji tik uz more, smjestio se naš resort Boutique camping Materada beach **** - spoj glamuroznog kampiranja, luksuznih mobilnih kućica i moderno opremljenih šatora.

Osim samog smještaja u kampu se nalaze dodatni sadržaji poput bazena, parkića i igračaka za djecu, igrališta za odrasle, teniskog terena i restorana/bara.

Naš je cilj ostvariti nezaboravan doživljaj za gosta, i sve su aktivnosti fokusirane na uslugu prema njemu: sve počinje i završava gostom. :)

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da se pridruže našem timu!

Opis posla

Rad na recepciji:
- prijem, prijave i odjave gostiju
- naplata usluga i izdavanje računa
- briga oko prodaje i rezervacija smještaja
- suradnja s ostalim odjelima u svrhu ispunjavanja upita i potreba gostiju (domaćinstvo, održavanje...)
- briga oko gosta za vrijeme cjelokupnog boravka
- pružanje informacija o uslugama i sadržajima kampa/destinacije
- efektivno rješavanje upita, pritužbi i zahtjeva gostiju

Uvjeti

- obavezno tečno znanje engleskog jezika u govoru i pismu i prednost dobro znanje njemačkog ili talijanskog jezika
- komunikativna, vedra i nasmijana osoba s iskustvom rada na recepciji
- ljubaznost i usmjerenost na zadovoljstvo gosta u svakom trenutku
- izražena komunikativnost i snalažljivost u komunikaciji s gostima
- kreativnost i samoinicijativnost u obavljanju poslova i rješavanju eventualnih problema
- visoka razina odgovornosti u obavljanju radnih zadataka

Tražimo komunikativne, spretne i vesele osobe spremne raditi u prekrasnom okruženju našeg resorta Boutique camping Materada beach****.

U obzir dolaze kandidati sa završenom srednjom četverogodišnjom stručnom spremom i/ili višom stručnom spremom.

Kontakt email: info@materada.hr

Pogodnosti
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Jezici Engleski
Mjesto rada
Istarska županija, Hrvatska