Sales specialist (m / ž)

Br. oglasa: 294587618
Na neodređeno

Utiliter d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Utiliter d.o.o. je tvrtka osnovana 2006. sa ciljem stvaranja specijaliziranih i cjelovitih naprednih softverskih rješenja. Proteklog desetljeća postali smo nezamjenjivi faktor na iznimno širokom području poslovanja u turizmu, ugostiteljstvu, hotelijerstvu, telefoniji, maloprodaji i veleprodaji.

Naše glavne karakteristike su usmjerenost na klijentovu poslovnu strategiju i jednostavnost prilagodbe svakog našeg poslovnog rješenja istoj, kao i iznimno kvalitetan dvosmjeran i partnerski odnos sa svakim klijentom.

Vaši radni zadaci obuhvaćaju:

  • prezentacija naših softverskih rješenja postojećim i potencijalnim kupcima
  • pronalaženje novih kupaca i proširenje prodaje s ciljem razvoja i unapređenja prodaje
  • pregovaranje i sklapanje Ugovora s kupcima
  • održavanje partnerskog odnosa s kupcima i podizanje kvalitete usluge prema kupcima
  • praćenje konkurencije i stanja na tržištu
  • izrada plana prodaje i sudjelovanje u izradi prodajne politike tvrtke
  • Izrada marketinškog plana i sudjelovanje u izradi marketinške strategije tvrtke
  • planiranje i realizacija prodajnih i marketinških aktivnosti
  • rješavanje problema ili prigovora
  • analiza mjesečnih i godišnjih izvješća uz pomoć informatičkih alata

Naši uvjeti:

  • obavezna vozačka dozvola B kategorije
  • terenski rad
  • odgovornost, dinamičnost i ambicioznost
  • spremnost na timski rad i učenje
  • komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine

Zvuči zanimljivo? Javite nam se na:

  • jobs@utiliter.com
Pogodnosti
  • Mobilni telefon
  • Parking
  • Laptop
  • Službeni automobil
  • Popusti za zaposlenike
Vozačka dozvola B