Komercijalist u turističkoj agenciji (m / ž)

Br. oglasa: 189713126
Na određeno

ADRIATIC CONCIERGE d.o.o., putnička agencija
Dubrovnik, Hrvatska
Opis posla

Adriatic Concierge turistička agencija posluje sa sjedištem u Dubrovniku i u svom svakodnevnom poslovanju je fokusirana na kreiranje turističkih aranžamana za putovanja zahtjevnih klijenata. Dio našeg poslovanja je suradnja sa privatnim vilama za odmor, za što je kreiran brand „Unique Adriatic Villas“.

Naš cilj je da uvijek gostima organiziramo nezaboravan odmor u destinaciji i prepoznati smo na tržištu kao vedar i optimističan team koji svojim pristupom poslovanju posljednjih izazovnih godina bilježi rast poslovanja.

Upravo radi toga ove godine zapošljavamo djelatnika na poziciji:

  1. „Komercijalist u turističkoj agenciji (m/ž)“, mjesto rada je glavni ured agencije u Dubrovniku.

Uvjeti za zapošljavanje:

Komercijalist (m/ž):

  • VSS
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • minimalno 2 godine radnog iskustva u turističkoj agenciji
  • aktivno znanje rada u MS Office paketu
  • fleksibilnost, dinamičnost, ljubaznost, gostoljubivost

Nudimo:

  • rad u pozitivnom i stimulativnom radnom okruženju
  • mogućnost profesionalnog napredovanja i razvoja
  • mogućnost zapošljavanja na duži vremenski period.

Molim da svi zainteresirani pošalju svoj životopis na mail info@uniqueadriaticvillas.com, kandidati koji prođu predselekciju, bit će pozvani na razgovor tijekom siječnja/veljače 2023.g., a o točnom datumu i vremenu intervjua bit će obaviješteni mailom.

Kontakt email: info@uniqueadriaticvillas.com

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Dubrovnik, Dubrovačko-neretvanska županija, Hrvatska