čistač (m / ž)

Br. oglasa: 505340764
Ostalo

Adria coast turizam d.o.o.
Postira, Hrvatska
Opis posla

Hotelska grupacija Jadran s poslovnim sjedištem u Crikvenici, jedna je od predvodnika turističkog poslovanja na Jadranu. Grupa trenutno posluje u četiri destinacije, crikvenička rivijera, makarska rivijera, Postira na otoku Braču i Omišalj na otoku Krku, i raspolaže s preko 1.688 smještajnih jedinica u hotelima i resortima, te preko 700 parcela u kampovima.

Grand hotel View osvojit ćeš vas veličanstvenim panoramskim pogledom. Smješten u neposrednoj blizini pitoresknih Postira, hotel je moderno i luksuzno namješten te opremljen vrhunskim sadržajima.

Pridružite se našem timu u sezoni 2024!

Na lokaciji Brač tražimo:

ČISTAČ/ČISTAČICA

Uvjeti:

  • NKV/NSS/SSS
  • poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • ljubaznost i uslužnost prema gostima, rad u timu

Što Vam nudimo:

  • rad na određeno vrijeme
  • besplatan smještaj i dva obroka
  • plaćen putni trošak (za zaposlenike s prebivalištem/boravištem izvan mjesta rada)
  • plaćeni svi zakonski dodatci na plaću (rad nedjeljom, blagdanom, dvokratni rad, smjenski rad, povremeni rad noćni, noćni rad)
  • preraspodijeljeno radno vrijeme
  • mogućnost dodatne edukacije i razvoja

Očekujemo Vaše prijave!

Kontakt email: erna.vladislavic@jadran-crikvenica.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Postira, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska