Asistent u ljudskim resursima (m / ž)

Br. oglasa: 633236062
Studentski posao

LINKS d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • Asistencija u procesu selekcije i onboardinga zaposlenika.
  • Pomoć u organizaciji treninga i razvojnih programa za zaposlenike.
  • Sudjelovanje u administrativnim zadacima, uključujući vođenje baza podataka o djelatnicima, pripremu dokumenata i upravljanje komunikacijom s zaposlenicima.
  • Vođenje evidencije radnog vremena i obrada mailova o odsutnostima, bolovanjima, unos godišnjih odmora te evidencija putnih naloga.
  • Potpora u implementaciji politika i procedura vezanih uz upravljanje ljudskim resursima.
  • Aktivno sudjelovanje u projektima usmjerenim na poboljšanje radnog okruženja i zadovoljstva zaposlenika.
  • Pomoć u organizaciji raznih employer branding aktivnosti.
ZAŠTO TRAŽIMO TEBE?
  • Pridružite se našem dinamičnom timu ljudskih resursa kao student koji će podržavati administrativne procese i pružati podršku različitim zadacima. Ako ste organizirani, motivirani i želite stjecati iskustvo u području ljudskih resursa, ovo je prilika za vas!
  • Prilika za stjecanje praktičnog iskustva u području ljudskih resursa.
  • Fleksibilno radno vrijeme prilagođeno studentskim obavezama.
  • Mentorstvo i podrška
  • Mogućnost daljnjeg razvoja i napredovanja u tvrtki.
OSTALE NAPOMENE I UVJETI
  • Hibridni model rada.
  • Zbog vrste posla, potrebno je povremeno dolaziti na lokaciju u Svetoj Nedelji, ali je moguć rad od doma
POČETAK RADA
  • 08.04.2024 ili 15.4.2024.
OČEKIVANO TRAJANJE POSLA
  • Na duži period
SATNICA
  • 5,50 eura
LOKACIJA
  • Links centrala (Ljubljanska ulica 2A, Sveta Nedelja) / rad od kuće
RADNO VRIJEME
  • fleksibilno radno vrijeme
POTREBNA ZNANJA
  • Student na preddiplomskom ili diplomskom studiju, po mogućnosti s interesom za područje ljudskih resursa ili administraciju. Sposobnost organizacije i pažnje prema detaljima. Dobro poznavanje MS Office paketa, posebno Excela.
POŽELJNE VJEŠTINE
  • Poželjne vještine: Komunikacijske vještine i sposobnost rada u timu.
NAČIN ZA PRIJAVU
  • Slanje životopisa na mail adresu: posao@links.hr s predmetom maila: Asistent/ica u ljudskim resursima – Prijava