Elektroničar / ka i

Br. oglasa: 535291329
Na neodređeno

HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o.
Velika Gorica, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

Rad i održavanje elektroničke opreme i uređaja.

Rad i održavanje opreme i uređaja automatike.

Vođenje evidencije i dokumentacije o intervencijama na uređajima.

Sudjelovanje u instaliranju i puštanju u rad nove opreme.

Predlaganje i provođenje poboljšanja i unapređenja na elektroničkim uređajima.

Pregled i popravak, tekuće održavanje elektro instalacija na vozilima i spec. aerodromske opreme.

Izradu dijelova el. instalacije i popravak složenih el. sklopova u spec. aerodromskim vozilima.

Adaptaciju el. uređaja i el. sklopova na vozilima i agregatima.

Ispitivanje i kontrola rada opreme s izradom ispitnih protokola.

Izrada plana izvođenja planiranih zadataka održavanja te plana zahvata investicijskog održavanja elektronike na vozilima i spec. aerodromskoj  opremi.

Kontrola rada vanjskih servisera u području svog djelokruga rada.

Uvjeti

  • Završeno minimalno srednjoškolsko obrazovanje
  • Najmanje šest mjeseci radnog iskustva
  • Poznavanje engleskog jezika
  • Znanje uredskih programa MS Office
  • Vozački ispit "B" kategorije

Dodatni poželjni uvjeti

  • Poznavanje informacijskih tehnologija
  • Poznavanje analogno-digitalnih sklopova, PLC kontrolera.
  • Poželjno iskustvo u održavanju teretnog programa/specijalnih vozila.
  • Visoka razina odgovornosti
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Spremnost na timski rad
  • Orijentiranost cilju i proaktivnost

Dodatni uvjeti prema Pravilniku o organizaciji i sistematizaciji stječu se nakon zapošljavanja.

Nudimo

  • Rad na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu
  • Stabilna primanja uz dodatne isplate (regres, nagrada za radne rezultate, bon za Uskrs, novčani dar za rođenje djeteta, te druge jednokratne isplate)
  • Subvencioniranu prehranu
  • Parking
  • MultiSport karticu

Pisane zamolbe s prilozima slati na adresu :
HAVAS - Zemaljske usluge d.o.o, Ulica Rudolfa Fizira 1, 10410 Velika Gorica, Služba ljudskih potencijala ili e-mailom: posaoGH@zag.aero, s naznakom „Elektroničar/ka I“
Prijavi priložiti:
- životopis;
- dokaz o RH državljanstvu ili neke od država EU (npr. domovnica),
- presliku osobne iskaznice,
- svjedodžbu o završenoj školi,
- važeće uvjerenje o nekažnjavanju,
- ispis staža iz HZMO-a.

- vozačka dozvola B kategorije
Nepotpune i nepravovremene molbe neće se razmatrati.

Kontakt email: posaoGH@zag.aero

Pogodnosti
  • Djelomična naknada za putne troškove
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Velika Gorica, Zagrebačka županija, Hrvatska