Prodajni predstavnik (m / ž)

Br. oglasa: 162974117
Na neodređeno

Utiliter d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Utiliter d.o.o. je tvrtka osnovana 2006. sa ciljem stvaranja specijaliziranih i cjelovitih naprednih softverskih rješenja. Proteklog desetljeća postali smo nezamjenjivi faktor na iznimno širokom području poslovanja u turizmu, ugostiteljstvu, hotelijerstvu, telefoniji, maloprodaji i veleprodaji.

Naše glavne karakteristike su usmjerenost na klijentovu poslovnu strategiju i jednostavnost prilagodbe svakog našeg poslovnog rješenja istoj, kao i iznimno kvalitetan dvosmjeran i partnerski odnos sa svakim klijentom.

Vaši radni zadaci obuhvaćaju:

  • prodaja i prezentacija naših softverskih rješenja
  • priprema ponuda, ugovora i ostale ponudbene / prodajne dokumentacije
  • praćenje i realizacija naplate
  • praćenje i unaprjeđenje zadovoljstva kupaca
  • vođenje potrebnih evidencija i izrada izvješća
  • operativna provedba promocijskih aktivnosti
  • praćenje tržišnih trendova s ciljem pravovremene prilagodbe tržišnim uvjetima
  • koordinacija aktivnosti s ostalim kolegama s ciljem postizanja maksimalne učinkovitosti

Naši uvjeti:

  • obavezna vozačka dozvola B kategorije
  • terenski rad
  • odgovornost, dinamičnost i ambicioznost
  • spremnost na timski rad i učenje
  • komunikacijske, prezentacijske i pregovaračke vještine

    Zvuči zanimljivo? Javite nam se na:

    • jobs@utiliter.com
    Pogodnosti
    • Mobilni telefon
    • Parking
    • Laptop
    • Službeni automobil
    • Popusti za zaposlenike
    Vozačka dozvola B
    Split, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska