INŽENJER GRAĐEVINE

Br. oglasa: 592638109
Na neodređeno

CTBA
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

CTBA doo je hrvatska građevinska kompanija koja posluje u Hrvatskoj, Kataru i Ujedinjenim Arapskim Emiratima.
Ovaj oglas je usmjeren na projekt u Hrvatskoj.
Više informacija o CTBA možete pronaći na http://construction.ctba.hr
Opis posla:
- upravljanje gradilištem za izvođenje građevinskih radova

- staranje o ispravnosti projektne dokumentacije i njenoj usklađenosti na gradilištu
- poznavanje građevinskih propisa
- kontrola rada, slanje dnevnih izvještaja
- vođenje građevinskih knjiga svih izvedenih radova i priprema situacije za naplatu
Poslodavac nudi:
- ugovor na neodređeno vrijeme sa probnim radom od mjesec dana
- godišnje komemorativne nagrade
- kontinuirano ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj
Uslovi na radnom mestu:
- stručni ispit
- upis u građevinsku komoru
Kontakt telefon: 0916231746

Kontakt email: tatjana.stimac@ctba.hr

Prednosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Magistar struke, Magistar nauka, Doktorat
Vozačka dozvola B
Mesto rada
Zagreb, Zagreb County, Hrvatska