Logističar (m / ž)

Br. oglasa: 381536406
Puno radno vrijeme

Karl Wolpers GmbH & Co. KG
Hildesheim, Njemačka
Opis posla

Opis posla:
Postanite dio KAWO tima:
Je li žongliranje flotom vozila vaša velika strast? Volite li izazov dostave robe od A do B na vrijeme? Želite li raditi u obiteljskoj tvrtki s dugom tradicijom i kratkim procesima donošenja odluka? Onda ste potpuno u pravu s nama.

Obiteljska tvrtka s tradicijom:
Karl Wolpers GmbH & Co. KG osnovan je 1909. godine i još uvijek je tradicionalno obiteljsko poduzeće srednje veličine. S trenutno 90 zaposlenika, mi smo među stručnjacima za visokokvalitetne proizvode i rješenja u sektoru građevinskih kemikalija i stočne hrane. Više od 100 godina opskrbljujemo zadovoljne kupce diljem Europe iz naše proizvodne i logističke lokacije u Hildesheimu. Osobni kontakti na licu mjesta i kompetentni savjeti jednako su dio naših usluga kao i brzi rokovi isporuke. Dugogodišnja suradnja s našim poslovnim partnerima i zaposlenicima važna je sastavnica našeg uspjeha.

U što kraćem roku tražimo dispečera / tur planera / logističara / špeditera (m/ž) u međumjesnom transportu.

Vaši zadaci:
• Raspored vlastitog voznog parka, dodjela špeditera i nabava utovarnog prostora na tržištu tereta
• ekonomična organizacija prijevoza u međumjesnom prijevozu domaće tvrtke, uz poštivanje rokova i propisa
• Usklađivanje rokova isporuke s poslovnim partnerima
• Prijem robe i organizacija skladištenja

Tvoj profil:
• Profesionalno iskustvo kao dispečer kamiona, u planiranju ruta, logistici ili upravljanju voznim parkom
• idealno završena izobrazba za referenta špedicije i logističkih usluga ili špeditera
• Poznavanje zakonskih propisa o vozačima (vrijeme vožnje i odmora)
• Samostalno poduzetničko razmišljanje i djelovanje
• Organizacijski talent, sposobnost timskog rada i volja za nastupom

Naš asortiman:
• Stalni i perspektivan posao u obiteljskom poduzeću usmjerenom na rast
• Raznovrsno i odgovorno područje odgovornosti
• Ravne hijerarhije, kratki procesi donošenja odluka i vrlo dobra radna atmosfera
• Mogućnosti za profesionalni razvoj
• dobra ravnoteža između poslovnog i privatnog života (redovno radno vrijeme ponedjeljak - petak)
• Poštena plaća, naknada za godišnji odmor, isplata bonusa prema učinku i mirovinski program tvrtke
• dobra prometna povezanost i parkirališta poduzeća
• Timski događaji i redovite zabave u tvrtki
• Atraktivni uvjeti zaposlenika za točenje goriva, leasing bicikla kao i fitness studija i bazena (Hansefit)

Zainteresiran?
Zatim nam pošaljite sveobuhvatne dokumente za prijavu (uključujući životopis i preporuke za posao) navodeći svoju očekivanu plaću i najraniji mogući datum početka online pod referentnim brojem 751336-AA koristeći sljedeću vezu. Radujemo se vašoj prijavi.

Imate li kakvih pitanja? Onda Vam je Alexandra Wolpers na raspolaganju na 05121 76190.

Mjesto rada
Hildesheim, Donja Saska, Njemačka

EURES