Radnik u proizvodnji lijekova (m / ž)

Br. oglasa: 249411538
Puno radno vrijeme

DEKRA d.o.o.
Kalinovica, Hrvatska
Opis posla

  • rad na tehnološkim linijama prema zadanom rasporedu
  • sudjelovanje u radu na pripremama tehnoloških linija za proizvodnju
  • dovoženje/odvoženje potrebnog repromaterijala za odvijanje procesa
  • izrada poluproizvoda/gotovog proizvoda prema zadanoj recepturi u kvaniteti i kvaliteti
  • praćenje rada linije i procesnih parametara i informiranje Voditelja smjene/Poslovođe o tijeku odvijanja procesa
  • pakiranje gotovog proizvoda
  • odvoženje poluproizvoda/gotovog proizvoda u pogonsko skladište
  • evidentiranje podataka o radnom procesu-ispunjavanje propisanih kontrolnika
  • čišćenje svih tehnoloških linija, pojedinačnih strojeva, te radnih i skladišnih prostora
  • evidencija obavljenog čišćenja u propisane kontrolnike
  • po potrebi rad na ostalim poslovima prema nalogu neposrednog rukovoditelja
  • po potrebi prihvaćanje poslova u drugim proizvodnim pogonima za koje radnik ima ispunjene zakonske uvjete (zdravstveno stanje, osposobljenost za rad u određenim uvjetima)

Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik
Mjesto rada
Kalinovica, Zagrebačka županija, Hrvatska