Monter / radnik u proizvodnji (m / ž)

Br. oglasa: 900778727
Puno radno vrijeme

ALUMINIUM GLASS STEEL d.o.o.
Dugopolje, Hrvatska
Opis posla

AGS je mlada firma koja se bavi ugovaranjem, projektiranjem, nabavom, proizvodnjom i montažom alu bravarije te staklenih i ventiliranih fasada. Naš tim od trenutno 30 ljudi sačinjen je od mladih, ambicioznih ljudi te smatramo da samo sa takvim kolegama možemo ići naprijed brzinom kojom želimo.

Radi širenja posla i povećanog opsega posla zapošljavamo Kalkulanta/icu.

Kao mlada firma koja se jako brzo razvija, razvijamo poslovnu kulturu visokih performansi i imamo visoka očekivanja. Ukoliko biste bili zainteresirani za priključivanje našem timu, morate biti spremni na učenje, prilagođavanje i brze izmjene.Očekujemo samostalnu, proaktivnu i neovisnu osobu u svom poslu, koja će uživati u ispunjavanju izazova i zabaviti se pomičući svoje, ali i naše granice.  Svoje ciljeve možemo ostvariti samo uz predanost i suradnju našeg iznimnog tima. Naša ambicija je isporučiti i prijeći još više.

Glavni zadaci:

  • Obavljanje poslova izrade aluminijske bravarije
  • Priprema, krojenje i rezanje aluminija
  • Samostalan rad
  • Rad u proizvodnji i montaža na terenu
  • Vođenje brige o kvaliteti i brzini obavljenih radnih zadataka
  • Rukovanje ručnim alatima
  • Razumijevanje tehničkih crteža

Uvjeti:

  • Manualna spretnost
  • Točnosti i pouzdanost
  • Vozačka dozvola B kategorije-poželjno ali nije uvjet za zaposlenje
  • Timski rad
  • Radno iskustvo poželjno, ali nije uvijet

Što možete očekivati od nas:

  • Dugoročan angažman
  • Osiguran prijevoz i smještaj
  • Dinamična radna okolina
  • Mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i napredovanja

Mjesto rada:

  • Dugopolje, Put Dračanice 1/A
  • Terenski rad po potrebi

Kontakt: karijere@agsgroup.hr

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Mogućnost napredovanja
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Dugopolje, Splitsko-dalmatinska županija, Hrvatska