Recepcioner / recepcionerka

Br. oglasa: 392749205
Ostalo

Eventyval d.o.o.
Novalja, Hrvatska
Opis posla

Zanima Vas rad u području turizma? Želite li provesti ljeto u Novalji? Voljeli bi upoznati ljude iz cijelog svijeta? Ako je Vaš odgovor potvrdan, rado ćemo Vam ponuditi mjesto u našem timu.

Molimo Vas, odvojite minutu, ispunite naš upitnik i mi ćemo Vas kontaktirati. :)

Tvrtka Eventyval d.o.o. traži više izvršitelja za rad na lokacijama: Hotel Loža i Hotel Kaneo.

Opis posla:

- vođenje i obrada telefonske i email korespondencije sa stranim i domaćim gostima

- primanje (check in) gostiju uz pružanje osnovnih servisnih te dodatnih informacija

- iskrena, topla i prijateljska dobrodošlica gostiju i briga tijekom njihovog boravka

- izrada rezervacija i prodaja smještajnih kapaciteta „walk in“ gostima

- izdavanje i naplata računa za individualne goste

- odjava (check out) gostiju, uz obaveznu kontrolu naplate svih pruženih usluga

- primanje reklamacija i rješavanje jednostavnih reklamacija

- suradnja i koordinacija s ostalim odjelima u hotelu

- briga o čistoći i urednosti recepcije

- briga o sigurnosti i poštivanju kućnog reda unutar i u neposrednoj blizini objekta

- ostali pomoćni poslovi po nalogu

Uvjeti:

 - SSS/VSS/VSŠ hotelijersko-turističkog ili drugog društvenog usmjerenja

- minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima (prednost rad u hotelima visoke kategorije (4 ili 5*)

- obavezno znanje engleskog jezika, poznavanje barem još jednog stranog jezika (njemački ili talijanski) je prednost

- aktivno poznavanje rada na računalu - iskustvo rada u Gsuite-u i Milenij iSustavu je prednost

- izražene komunikacijske sposobnosti

- razvijene organizacijske sposobnosti

- ljubaznost i gostoljubivost

- sklonost timskom radu

- točnost,proaktivnost i fleksibilnost

- spremnost za rad u smjenama, vikendima i praznicima

Nudimo:

- uvođenje u rad pri zapošljavanju - upoznavanje s objektima, softverom i internim procesima

- puno radno vrijeme

- rad u smjenama (ujutro, poslijepodne i noću)

- jedan dan u tjednu slobodan

- vrijeme rada: ljetna sezona; predviđeni početak rada: 01.05.2023.

- zajednički smještaj

- ugodna radna atmosfera

- atraktivna primanja

Kontakt email: jobs@eventyval.com

Pogodnosti
  • Smještaj
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Novalja, Ličko-senjska županija, Hrvatska