Serviser rashladne i klima tehnike-frigomehaničar (m / ž)

Br. oglasa: 475729911
Puno radno vrijeme

ELEKTROLUX TS d.o.o.
Šibenik, Hrvatska
Opis posla
  •  Servisiranje s popravkom i održavanjem rashladne i klima tehnike Tražimo osobu koja je osposobljena i vješta za samostalno svladavanje poslova montaže i servisiranja, otkrivanja i otklanjanja kvarova s naglašenom sklonosti prema rashladnim i klima sustavima, te uz razmjenu informacija, iskustva i međusobne pozitivne suradnje samostalno montira, servisira ili održava opremu za hlađenje ili klimatizaciju. Uvjeti (Kompetencije)
  • Znanje: znanje o radu i funkciji uređaja za hlađenje i klimatizaciju i njihovih dijelova (klima uređaji, dizalice topline, chiller-i, rashladni uređaji,...) znanje montaže i spajanja uređaja za hlađenje i klimatizaciju, kao i njihovih sastavnih dijelova znanje o najčešćim kvarovima i njihovom otklanjanju znanje elektrotehnike za ispitivanje i spajanje uređaja, opreme i elemenata s elektro pogonom ili napajanjem znanje plinskog zavarivanja Cu cijevi za instalacije hlađenja i klimatizacije znanje i razumjevanje tehničke dokumentacije, nacrta, simbola i projektne dokumentacijeVještine: sklonost korištenja tehničke dokumentacije, nacrta i projektne dokumentacije poznavanje rada na PC poznavanje enegleskog jezika
  • Ostali uvjeti: sposobnost organizacije, vođenja i razvoja ljudi fleksibilnost i komunikativnost sposobnost za timski rad pogledajte www.elektrolux.hr/o nama/temeljne vrijednostiKvalifikacije: Stručna sprema: SSS/VŠS smjer elektrotehnika, elektrostrojarstvo, automatika, mehatronika Potrebne godine iskustva: 3 godine na istim ili sličnim poslovima Jezici: Engleski (osnovno)
  • Vozačka dozvola: B
  • Što nudimo stručne edukacije u zemlji i inozemstvustalni radni odnos s probnim radomDodatne mogućnosti:plaćeno stanovanje za djelatnike koji dolaze izvan Šibensko kninske županijeplaćeni putni troškovi
  • Vrsta zaposlenja: Stalni radni odnos Županija rada: Šibensko-kninska
  • pisana zamolba: Ivana Meštrovića 13, 22 000 Šibenike-mailom: gordana.gligic@elektrolux.hr
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Šibenik, Šibensko-kninska županija, Hrvatska