Web dizajner (m/ž)

Br. oglasa: 910027924
Puno radno vrijeme

MONO d.o.o.
Osijek, Hrvatska
Opis posla
  • osoba na ovoj poziciji sudjelovat će u razvoju korisničkog sučelja i unaprjeđenju korisničkog iskustva web aplikacija kao dio većeg tima,
  • surađivat će s kolegama dizajnerima i frontendašima u razvoju intuitivnih, brzih i skalabilnih rješenja u JavaScriptu i pripadajućim aplikativnim okvirima.

Uvjeti prijave:

  • minimalno 1 godina iskustva u programiranju portfolio s dosadašnjim radovima i uvid u kod dobro poznavanje HTML-a i CSS-a
  • poznavanje JavaScript-a i nekih od njegovih frameworka (Angular, React)
  • odgovarajuće socijalne vještine u komunikaciji s timom i klijentima, s naglaskom na dobro znanje engleskog jezika
  • posvećenost detaljima na projektima i pozitivan pristup poslu

općenito:

  • svaki 'extra mile' je i dodatno nagrađen timski duh, ali i samostalnost u radu kada je potrebno želja za stalnim učenjem i usavršavanjem u području novih tehnologija.

Bonus bodovi:

  • poznavanje BEM sintakse, funkcionalnog CSS-a i koncepta Atomic dizajna,
  • razumijevanje dizajn procesa od skiciranja wireframova,
  • stvaranja high-fidelity mockupa i kodiranja funkcionalnih prototipa.

​Poslodavac nudi:

  • izazovne projekte i velike klijente
  • rad u cutting-edge tehnologijama
  • mogućnost napredovanja osobni i profesionalni razvoj edukacije
  •  usavršavanja rad s iznadprosječnim pojedincima
  • interne radionice jačanja znanja i samopouzdanja
  • mentorstvo od prvoga dana
  • konkurentne plaće subvencioniranje stanovanja božićnice,
  • jubilarne i druge prigodne nagrade bonuse za radne rezultate
  • pokrivanje troškova korištenja mobitela u tarifi
  • fleksibilno radno vrijeme
  • mogućnost djelomičnog rada
  • dobru energiju, opuštenu i poticajnu radnu atmosferu
  • minimum hijerarhije
  • agilni pristup dinamično radno okruženje angažman u stručnoj zajednici team buildinge.

Kontakt

  • e-mailom: posao@mono.hr
Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
  • Bonusi
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Ukoliko vam je potrebna pomoć ili imate pitanja oko kreiranja računa, objavljivanja oglasa, upravljanja prijavama itd. Pogledajte dokument FAQ i slobodno nas kontaktirajte e-poštom na info@pick.jobs ili na broj telefona +385 (0)1 618 49 17

PickJobs mobilna aplikacija

Preuzmite besplatnu PickJobs mobilnu aplikaciju na svom Android ili iOS uređaju, putem Google Play Store-a ili App Store-a te ostvarite pristup bilo gdje i bilo kada.