Pomoćni građevinski radnik (m / ž)

Br. oglasa: 690740991
Na neodređeno

TEHNO ŠTEFANOVIĆ d.o.o.
Hrvatska
Opis posla

Tehno Štefanović d.o.o. je privatno poduzeće koje zapošljava 50-ak djelatnika. Prema stranici Poslovna.hr u 2019. godini ostvaruje prihod od 20.000.000 kn i ima bonitet A2. Naše djelatnosti su u domeni građevinarstva te u domeni  montaže i rekonstrukcije dalekovoda. Ovim putem Vas pozivamo da nam se pridružite na sljedećoj otvorenoj radnoj poziciji:
POMOĆNI GRAĐEVINSKI RADNIK (M/Ž)
OPIS POSLA:
•pomoć u općim građevinskim radovima

ŠTO NUDIMO:
•redovni dugoročni radovi u Njemačkoj
•dinamičan i samostalan posao u timskom okruženju
•redovita i dobra primanja
•organiziran i plaćen smještaj
•organiziran i plaćen prijevoz

UVJETI:
•radno iskustvo: 2 godine i više
•obrazovanje: NKV, KV, SSS (završena škola u struci – poželjno)
•timski rad, ozbiljnost i samostalnost u poslu
•vozačka dozvola kategorija B
Ako ste se prepoznali kao idealan radnik za ovo radno mjesto, radujemo se Vašem javljanju na mail: info@tehno-stefanovic.hr  ili na gsm: 099 4686555 (gosp. Štefanović)

Kontakt telefon: 0994686555

Kontakt email: info@tehno-stefanovic.hr

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Mobilni telefon
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Hrvatska