Voditelj / ica službe za informacijsku infrastrukturu visokog obrazovanja

Br. oglasa: 508583880
Na neodređeno

SRCE d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Srce, središnja ustanova za izgradnju i primjenu moderne e-infrastrukture u cjelokupnom sustavu hrvatske znanosti i visokog obrazovanja, traži pojačanje u Sektoru za informacijsku infrastrukturu, Službi za informacijsku infrastrukturu visokog obrazovanja.
Opis posla:
•aktivno sudjelovanje u upravljanju, razvoju i održavanju informacijske infrastrukture visokog obrazovanja
•suradnja s domenskim ekspertima, razvojnim i devOps inženjerima, implementatorima sustava i akademskom zajednicom u cilju izgradnje adekvatne informacijske infrastrukture visokog obrazovanja
•sudjelovanje u vođenju razvojnih projekata informacijske infrastrukture visokog obrazovanja
•koordiniranje rada odjela u službi
•aktivno poduzimanje mjera za poštivanje standarda i unaprjeđivati učinkovitost i kvalitetu unutar službe i sektora
Tražimo 1 osobu na neodređeno vrijeme na radnom mjestu Voditelj službe, uz probni rad od 6 mjeseci.
Uvjeti:
•završen sveučilišni diplomski studij ili specijalistički diplomski stručni studij informatike, računarstva ili sličnog usmjerenja (razina 7 HKO)
•2 godine radnog iskustva
•iskustvo u vođenju projekata razvoja informacijskih sustava temeljenih na relacijskim bazama podataka i složenih programskih rješenja
•iskustvo u vođenju timova složenih od raznih profila stručnjaka u informacijsko-komunikacijskim tehnologijama
•poznavanje arhitekture složenih informacijskih sustava
•spremnost na daljnje učenje i stjecanje novih znanja o informacijskim sustavima, tehnologijama i aplikacijama
•napredno poznavanje engleskog jezika
•razvijene komunikacijske vještine za rad s korisnicima i rad u timu
Prednosti:
•poznavanje sustava visokog obrazovanja u RH
•iskustvo u projektiranju, razvoju i održavanju informacijskih sustava
•analitičke vještine i sposobnosti
•samostalnost u projektiranju informacijskih sustava te izradi potrebne dokumentacije za ugovaranje i razvoj informacijskih sustava
•poznavanje modeliranja relacijskih baza podataka
•stručna i tehnička znanja za realizaciju ugovorenih projekata i održavanje realiziranih sustava
•razvijena proaktivnost u odlučivanju i organizaciji
Zamolbu poslati do 21.10.2021. godine, putem linka za prijavu ili putem pošte na adresu Josipa Marohnića 5, Zagreb.
Uz prijavu je potrebno priložiti i životopis na hrvatskom jeziku i presliku diplome.
Za kandidate prijavljene na natječaj, a koji ispunjavaju formalne uvjete, može se provesti provjera znanja, sposobnosti i vještina bitnih za obavljanje poslova, intervju i psihologijsko testiranje. U slučaju provedbe navedenih provjera, i ukoliko kandidat bude pozvan da pristupi takvim provjerama, obavezan je istima pristupiti. U protivnom će se smatrati da je odustao od prijave na natječaj.
Kandidati koji nisu podnijeli pravodobnu i potpunu prijavu ili ne ispunjavaju formalne uvjete iz javnog natječaja, neće se uzeti u razmatranje kao kandidati na natječaju.
Na natječaj se, pod jednakim uvjetima, mogu prijaviti osobe obaju spolova.
Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja sukladno posebnim propisima obvezni su se u prijavi na natječaj pozvati na to pravo, ukoliko je takva obveza propisana, i priložiti propisane dokaze o tom statusu. Navedeni kandidati u predmetnom natječaju imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima koji su utvrđeni natječajem, a na temelju uredne, potpune i pravovremene prijave na natječaj (https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843) te pod uvjetom da zadovoljavaju sve propisane uvjete natječaja.
Obavještavamo kandidate da se podnošenjem prijave na natječaj smatra da su upoznati da Srce kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i obrađivati njihove osobne podatke, ali isključivo u svrhu provedbe natječajnog postupka i to sukladno propisima koji reguliraju zapošljavanje u javnim službama, pravila čuvanja građe u javnim ustanovama i zaštite osobnih podataka. Obrada uključuje i javnu objavu informacije o imenu i prezimenu te stručnoj spremi odabranog kandidata.
Rezultati javnog natječaja oglasit će se na službenim stranicama Srca, https://www.srce.unizg.hr/ljudski-potencijali.

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Zagreb, Grad Zagreb, Hrvatska