Poslovni analitičar (m / ž), Multichannel & CRM

Br. oglasa: 254230618
Puno radno vrijeme

Privredna banka Zagreb d.d.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla

Privredna banka Zagreb d.d. je društvo čija je vizija biti uzor i centar izvrsnosti u području financijskog poslovanja u Hrvatskoj. Mi prepoznajemo Vaš talent, pružamo vrhunske uvjete za profesionalni razvoj i želimo zajednički stvarati nove vrijednosti. Također, naglašavamo važnost profesionalnog razvoja i primjene stečenih znanja u raznolikim područjima našeg korporativnog okruženja. S ciljem održavanja kvalitete i pouzdanosti našega poslovanja i osnaživanja unutarnjih snaga PBZ grupe, tražimo iskusne osobe zainteresirane za izazovan korak u karijeri na dinamičnom radnom mjestu.

Poslovni analitičar (m/ž),

Multichannel & CRM

(mjesto rada Zagreb)

Radno mjesto uključuje razvoj modela distribucije (internet i mobilno bankarstvo za pravne i poslovne osobe te funkcionalnosti digitalnih kanala) kroz dodavanje novog seta proizvoda i usluga s ciljem unaprjeđenja digitalnih kanala i iskustva klijenata te prelaska na digitalne kanale. Neke od aktivnosti koje navedeno radno mjesto podrazumijeva su:

  • definiranje funkcionalnih i nefunkcionalnih zahtjeva kanala
  • analizu i detaljno opisivanje tijeka razvoja i funkcionalnosti prezentiranih krajnjem korisniku
  • prikupljanje i analizu informacija od svih ISP Banaka supsidijara s ciljem maksimalne harmonizacije kanala
  • koordinaciju aktivnosti unutar zadanog vremenskog roka i budžeta
  • testiranje novih funkcionalnosti
  • rad u multikulturalnom okruženju na engleskom jeziku

Formalni uvjeti koje kandidati trebaju zadovoljiti:

  • završen studij ekonomskog ili tehničkog usmjerenja
  • iskustvo u poslovnoj analizi i definiranju korisničkih zahtjeva
  • poznavanje procesa u bankarstvu i financijskoj industriji je prednost
  • razvijen interes prema novim digitalnim kanalima i unaprjeđenju istih
  • napredno korištenje MS Office alata
  • aktivno korištenje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje/iskustvo s upravljanjem projektima i resursima
  • iskustvo s upravljanjem resursima poželjno

Idealni kandidati za otvoreno radno mjesto iskazuju:

  • izraženu proaktivnost i orijentiranost na finalni rezultat
  • samostalnost te visoku odgovornost u radu
  • sposobnost brzog adaptiranja različitim poslovnim situacijama
  • sklonost timskom radu i zainteresiranost za rad u internacionalnom timu
  • dobro snalaženje u socijalnim situacijama

Što nudimo?

U Privrednoj banci Zagreb d.d. nudimo vam priliku za kontinuirano profesionalno usavršavanje te poslovni i privatni razvoj. Našim su zaposlenicima na raspolaganju stručni tečajevi, škole stranih jezika, konferencije i sl. Nudimo i brojne interne, ali i raznolike vanjske edukacije. O mogućnostima razvoja i karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama.

Zainteresirane kandidate pozivamo da se prilaganjem životopisa i motivacijskog pisma na engleskom jeziku prijave za otvorenu poziciju najkasnije do 26. veljače 2021.

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Edukacija i razvoj
  • Mobilni telefon
  • Laptop
  • Rad od kuće
  • Popusti za zaposlenike
  • Neradni vikendi
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Jezici Engleski, Hrvatski
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska