ELEKTROINSTALATER / KA

Br. oglasa: 904384018
Puno radno vrijeme

ELEKTRO HANZA d.o.o.
Frankfurt na Majni, Njemačka
Opis posla

Zaduženja i odgovornosti

  • montaža kablovskih tras
  • kabliranje,
  • montaža kablovskih priključaka,
  • montaža, sastavljanje i priključivanje elektro ormara,
  • priključivanje perifernih jedinica kao što su: elektromotori, pogoni, konačni prekidači, senzorika,
  • čitanje elektro planova,
  • znanje njemačkog jezika.

OČEKUJEMO

  • zahtijevano obrazovanje: svi smjerovi energetike i elektronike,
  • zahtijevano radno iskustvo: 3 godine,
  • kandidati sa znanjem njemačkog jezika dejemo prioritet
  • pouzdanost,
  • odgovornost,
  • vozačka dozvola B – kategorije,
  • želja za stjecanjem dodatnog znanja.
  • tražimo samo kandidate sa EU papirima

NUDIMO

  • zaposlenje na određeno vrijeme s mogućnošću produljenja,
  • redovnu plaću,
  • smještaj u mjestu obavljanja posla i prijevoz na posao,
  • vraćanje iz inozemstva svakih 4-5 tjedana,

KONTAKT

  • iztok@elektrohanza.si
  • +385 91 111 3377
Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Službeni automobil
  • Smještaj
  • Timsko okruženje
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Frankfurt na Majni, Hessen, Njemačka