PRVOSTUPNIK / CA ILI INŽENJER / KA TEKSTILNE TEHNOLOGIJE I INŽENJERSTVA

Br. oglasa: 114627842
Na određeno

PROSTORIA d.o.o.
Sveti Križ Začretje, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

vođenje, organizacija i odgovornost za rad Odjela krojenja,
rad u Odjelu krojenja; npr. poslovi krojenja u proizvodnji ojastučenog namještaja, rad na strojevima (npr. CNC fabric cutter) te sa različitim alatima, rad sa različitim vrstama tkanina, poslovni kontrole iskrojenih dijelova i sl.,
upravljanje i organizacija radnika u Odjelu krojenja; npr. organiziranje smjena, praćenje odsutnosti i učinkovitosti radnika,
suradnja sa ostalim radnicima te suradnja sa vanjskim suradnicima,
praćenje razvoja novih tehnologija, strojeva i materijala u svrhu unaprjeđenja proizvodnih procesa u društvu,
unaprjeđivanje proizvodnih postupka u cilju povećanja produktivnosti i kvalitete,
predlaganje i implementacija mjera optimizacije proizvodnje,
redovno praćenje i kontrola parametara proizvodnih procesa te izvještavanje o ostvarenju zadanih ciljeva,
rješavanje tehnoloških problema u proizvodnji.

Uvjeti:

stručna sprema: VŠS, VSS tekstilne tehnologije,
poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima,
aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu,
poznavanje MS Office paketa; naglasak na Excel.

Poželjne kvalifikacije:

smisao za rješavanje tehničkih problema,
istaknute organizacijske vještine,
samoinicijativnost i proaktivnost,
razvijena snažna radna etika i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati,
sposobnost logičkog zaključivanja.

Vaše nam je zadovoljstvo važno, zato Vam nudimo:

plaćen ili organiziran prijevoz,
prigodne i godišnje nagrade,
dodaci i nagrade za inovacije u proizvodnom procesu,
vanjska školovanja i edukacije,
rad u mladom i dinamičnom timu.

Kontakt email: posao@prostoria.eu

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Sveti Križ Začretje, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska