Radnik na održavanju

Br. oglasa: 917501031
Puno radno vrijeme

JAN - SPIDER d.o.o.
Pitomača, Hrvatska
Opis posla
  • obavljanja poslove održavanja opreme i strojeva u pogonu prerade- obavlja poslove održavanja objekata
  •  koordinira rad održavanja i servisa sa vanjskim izvođačima
  •  brine za provođenje posebnih procedura u obavljanju poslova održavanja, sukladno internim pravilima, specijalnim zahtjevima struke, pravilnika o zaštiti na radu i pravilnika zaštite od požara
  • ispunjava potrebne zapise o obavljenim poslovima održavanja sukladno sustavima upravljanja kvalitetom i nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:

  • razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine
  • Od kandidata očekujemo da budu motivirani i odgovorni za poslove koje obavljaju, žele unaprijediti vlastita znanja i vještine zajedno sa dinamikom rasta organizacije.
  • Jan-spider osigurava kvalitetne radne uvjete koji podrazumijevaju klimatiziran prostor rada (pogon prerade), topli obrok, rad u smjenama te dosljedno praćenje uspješnosti rada.
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Pitomača, Virovitičko-podravska županija, Hrvatska