Monter prozora (m / ž)

Br. oglasa: 610804124
Puno radno vrijeme

TEMPUS OCTO d.o.o.
Villingen-Schwenningen, Njemačka 2200.00 EUR
Opis posla

Za našeg klijenta iz Njemačke  Villingen-Schwenningen tražimo radnike Montere prozora (m/ž).

Opis radnog mjesta:

  • Montaža i demontaža prozora, vanjskih i unutarnjih vrata, okvira vrata u stambenim zgrada.
  • Polaganje i montaža prozorskih dasaka. Ukanjanje stare građevinske stolarije i zamjena za novu.
  • Proizvodnja i montaža prozora od drveta, plastike, aluminija.
  • Postavljanje materijala za brtvljenje.
  • Rad u radionici.
  • Rukovanje mašinama za obradu drva.
  • Materijal se reže, buši, struže, polira...

Broj izvršitelja:

  • Zapošljavamo 2 izvršitelja

Uvjeti:

  • Znanje njemačkog jezika na komunikacijskoj razini
  • Radno iskustvo
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poslodavac ima mogućnost zapošljavanja samo kandidata s EU državljanstvom
  • Samostalnost u radu, pouzdanost.

Što nudimo:

  • Zaposlenje po njemačkim uvjetima
  • Ugovor o radu za stalno
  • Mjesečna zarada cca 2100 Eura (neto) za cijeli odrađeni mjesec (bez prekovremenog)
  • Mogućnost dodatne zarade kroz prekovremeni rad
  • Poslodavac nalazi povoljan smještaj u blizini radnog mjesta, trošak smještaja odbija se od plaće
  • Plaćen godišnji odmor i božićnica
  • 30 dana godišnjeg odmora
  • Besplatna podrška naših konzultanata u koordijaciji.

Početak rada: odmah

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama.

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Vozačka dozvola B
Jezici Njemački
Mjesto rada
Villingen-Schwenningen, Baden-Württemberg, Njemačka