RADNIK / RADNICA NA ODRŽAVANJU

Br. oglasa: 132806133
Na neodređeno

ATALIAN Global Services Croatia d. o. o.
Rijeka, Hrvatska
Opis posla

Opis poslova:
-radno mjesto FM tehničar:
• Samostalno i cjelovito izvođenje redovitih poslova održavanja
• Izvođenje dodatnih poslova održavanja prema posebnim zahtjevima ili dodatno ugovorenim poslovima
• Kontrola i vođenje administracije izvršenih redovitih i izvanrednih poslova održavanja, pregled i kontrola nad kvalitetom izvršenih usluga podizvođača
• Održavanje objekta, redoviti obilasci i kontrola objekata, nadzor rada sustava i postrojenja
• Pregled i servis klima uređaja, sitni popravci i održavanje sustava hlađenja, grijanja, ventilacije, elektroinstalacija i ostalih sustava zgrade
• Praćenje I kontrola aktivnosti kroz CAFM
• Potrebno osnovno poznavanje elektrotehnike (razvodne ploče, osigurači, FID sklopke, rasvjetna tehnika..)
Potrebne kvalifikacije i radno iskustvo:•SSS / KV - tehničkog usmjerenja
• Minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima održavanja nekretnina
Posebni uvjeti:
• Vozačka dozvola B kategorije
• Korištenje MS Office paketa
Ostalo:
• Puno radno vrijeme
• Ugovor na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca
Kontakt telefon: 0994854030

Kontakt email: ljudski.potencijali@atalianworld.com

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Rijeka, Primorsko-goranska županija, Hrvatska