Vozač viličarist / ica

Br. oglasa: 748965712
Na neodređeno

HSG KARIERA d.o.o.
Vukovina, Hrvatska
Opis posla

Za našeg klijenta, jednu od najvećih pružatelja logističkih i špediterskih usluga u Hrvatskoj, tražimo kandidate za radno mjesto:
Vozač viličarist/ica
Mjesto rada: Vukovina
Opis posla:
•Preuzimanje, utovar, čuvanje i skladištenje robe
•Upravljanje visokoregalnim viličarom
•Upravljanje skladištenjem robe
•Deklariranje i paletiranje proizvoda
•Rad sa skenerom
Od vas očekujemo:
•Dobra fizička sprema
•Spremnost za rad u timu
•Važeće uvjerenje za upravljanje viličarom
Nudimo:
•Rad u dvije smjene
•Rad od ponedjeljka do petka
•Isplaćeni putni troškovi
•Osiguran dodatak za prehranu
•Za kandidate iz Zagreba je organizirani prijevoz do posla
•Zainteresirani kandidati se mogu direktno javiti na broj 099 461 6333
Kontakt telefon: 0994616334

Kontakt email: martina.kocis@kariera.hr

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Vukovina, Zagrebačka županija, Hrvatska