Komunalni djelatnik (m / ž)

Br. oglasa: 145580954
Puno radno vrijeme

Komunalno društvo Jelen d. o. o.
Dražice, Hrvatska
Opis posla
  • građevinski poslovi
  • poslovi održavanja zelenih površina, groblja, javnih površina i cesta (košnja, sađenje, podrezivanje, njega biljaka i zalijevanje)
  • poslovi čišćenja odvodnih naprava od lišća, blata, mulja i drugih nakupina
  • poslovi upravljanja radnim strojevima i vozilima
  •  poslovi održavanja voznog parka i opreme društva
  • poslovi zimskog čišćenja i održavanja javnih površina u slučajevima vremenskih neprilika
  •  poslovi ukopa i organizacije pogreba
  • sudjelovanje u dežurstvima, pripravnosti, manifestacijama, ophodnji prometnica i održavanju vertikalne i horizontalne signalizacije, akcijama otklanjanja elementarnih i drugih nepogoda, kao i u vježbama radi ispunjavanja zadaća opće zaštite čovjekove okoline i dr

Uvjeti:

  • POSEBNI UVJETI: Vozačka dozvola B kategorije
  • POŽELJNI UVJETI: položen ispit za rukovanje kosilicom i motornom pilom

Natječaj se objavljuje na službenim mrežnim stranicama Općine Jelenje, www.jelenje.hr, oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje putem elektronske prijave i oglasnoj ploči Komunalnog društva Jelenje d.o.o.

  • O natječaju će se elektronski obavijestiti i osnivač Općina Jelenje
  • Opći uvjeti natječaja: pod točkom 1
  • U natječaju se pored uvjeta navode opis i popis poslova iz sistematizacije radnih mjesta
  • Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola.

Uz prijavu na natječaj kandidati su dužni priložit:

  • obvezno osobne podatke podnositelja prijave (osobno ime, datum i mjesto rođenja, adresa stanovanja, broj telefona, te adresa elektroničke pošte)
  •  životopis
  • dokaz o stručnoj spremi
  • potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima iz matične evidencije
  • presliku osobne iskaznice i vozačke dozvole te po mogućnosti dokaz o položenom ispitu za rukovanje kosilicom i motornom pilom
Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Dražice, Primorsko-goranska županija, Hrvatska