INSTALATER / KA VODE I GRIJANJA

Br. oglasa: 613941167
Na neodređeno

Pro-Monting d.o.o.
Njemačka
Opis posla

Tvrtka traži motivirane osobe sa iskustvom provođenja industrijskih instalacija vode i grijanja  za posao u inozemstvu, spremne na rad u dinamičnoj atmosferi te orijentirane prema našim partnerima.
Mjesto rada: Njemačka
Opis posla:
• Ugradnja instalacija (novogradnja), popravak i saniranje instalacija
• Montaža i ugradnja kada, tuš- kabina, umivaonika, toaleta
• Polaganje vodovodnih i odvodnih cijevi
• Čitanje nacrta
• Saniranje i popravci prsnuća cijevi, zamjena ventila, filtara, ispitivanje i nadzor vodovodnih uređaja na nepropusnost
• Ugradnja grijućih tijela
• Kotlovi za grijanje, postrojenja za pripremu tople vode – montaža i priključivanje
• Rad prema crtežima i planovima
• Rad u timu
• Rad u inozemstvu - Njemačka
Uvjeti:
• Samostalnost u poslu, uz suradnju unutar tima
• Razumijevanje tehničkih nacrta i crteža
• Njemački jezik - poželjno ali nije uvjet
• Poželjno dvije godine radnog iskustva
Šta nudimo:
• Primanja obračunata po inozemnim standardima uz uredno plaćanje svih zakonskih davanja
• Osobni i profesionalni razvoj
• Dugoročan angažman
• Osiguran prijevoz i smještaj
• Ugovor o radu potpisuje se na određeno vrijeme u Hrvatskoj
Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i udovoljavate navedenim kriterijima pošaljite nam svoj životopis s naznakom za navedeno radno mjesto putem linka za brzu prijavu ili na e-mail: maja@pro-monting.com, ili na broj mobitela: 099 529 0745 (od pon-pet, od 9:00 - 15:00 sati).
Izaslani radnici.
Kontakt telefon: 0995290745

Kontakt email: maja@pro-monting.com

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
  • Mobilni telefon
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Mjesto rada
Njemačka