Radnik niskogradnje (m / ž)

Oranje Groep B.V. je specijalizirana tvrtka za posredovanje u zapošljavanju tehničkog osoblja unutar građevinske i petrokemijske industrije, na području Nizozemske i Belgije.

Svojim 19-godišnjim iskustvom pružamo mogućnost da postanete dio renomiranih Nizozemskih i Belgijskih tvrtki u građevinskoj, brodskoj i petrokemijskoj industriji.

Trenutno unutar vlastite baze zapošljavamo preko 2000 visoko kvalitetnih djelatnika unutar djelatnosti građevine, poslova izolatera, cjevara, varioca, brodomontera, električara za industriju i građevinu, djelatnosti bojanja itd.

Radnik niskogradnje (m/ž)

Mjesto rada: Rotterdam, Amsterdam, Nizozemska

OPIS POSLA:

  • potrebno iskustvo rada polaganje odvodnih i kanalizacijskih cijevi, te priključaka na kuće, polaganje šahtova i ostali poslovi vezani uz niskogradnju

UVJETI:

  • NKV, KV, Srednja stručna sprema
  • minimalno 5 godina rada u struci
  • poželjno dobro znanje engleskog jezika u govoru, ali nije uvjet
  • dokumentacija: putovnica ili nova osobna iskaznica s uključenim osobnim identifikacijskim brojem
  • vozačka dozvola B kategorije
  • mogućnost korištenja vlastitog vozila

ŠTO NUDIMO:

  • atraktivna primanja
  • besplatni smještaj
  • zdravstveno osiguranje
  • vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme, stalni radni odnos
  • poslodavac snosi dio putnih troškova (od radnog mjesta do smještaja i nazad)

Svoje nam ponude sa životopisom možete poslati s punim povjerenjem uz poštivanje tajnosti podataka putem linka za prijavu.

Oranje Groep B.V.,
Van Vollenhovenstraat 10, 3016 BH Rotterdam, Nizozemska

www.oranjegroep.nl