STOLAR / ICA

Br. oglasa: 317039484
Na određeno

PROSTORIA d.o.o.
Sveti Križ Začretje, Hrvatska
Opis posla

opis posla

rad u proizvodnji garnitura, fotelja, stolica, te ostalog pratećeg proizvodnog programa
poslovi u stolariji, na strojevima za obradu drva, u jednoj ili dvije smjene, ovisno o obujmu posla

uvjeti

stručna sprema: SSS
položen majstorski ispit je poželjan
poželjno iskustvo 2 godine samostalnog rada na stolarskim poslovima izrade namještaja ili sličnih proizvoda

poželjne kvalifikacije

poželjno znanje engleskog ili njemačkog jezika u govoru i pismu
smisao za rješavanje tehničkih problema
razvijena snažna radna etika i pozitivan stav prema poslu i timu s kojim će surađivati

vaše nam je zadovoljstvo važno, zato vam nudimo:​

organiziran ili plaćen prijevoz
kod nas nema norme, ali je brzina i efikasnost bitna
dodaci i nagrade za inovacije, prijedloge za poboljšanja proizvodnog procesa
vanjska školovanja i edukacije, osiguranje majstorskih ispita
rad u urednom, ugodnom, novom pogonu na strojevima najnovije tehnologije
mlad i dinamičan tim

Kontakt email: posao@prostoria.eu

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Sveti Križ Začretje, Krapinsko-zagorska županija, Hrvatska