Maser / fizioterapeut (m/ž)

Br. oglasa: 282453858
Puno radno vrijeme

TAMI PROJEKT d.o.o.
Zagreb, Hrvatska 6000.00 HRK
Opis posla

Tražite posao, ambiciozni ste, kreativni, komunikativni te želite napredovati u struci, a pokrivate i radite kvalitetno: medicinsku masažu, limfa ručna drenaža, elektrostimulacija mišića, elektroterapija, ultrazvuk, laser, magnet, kinezioterapija.

Uvjeti:

  • SSS/VŠS/VSS

-Želite li raditi u izazovnim, globalnim projektima i želite svoj udio u njihovom uspjehu, pošaljite nam svoju kompletnu zamolbu uključujući dokaze o vašem obrazovanju u profesionalnom iskustvu kao i datum kad biste najranije mogli početi.Svoje zamolbe pošaljite putem linka za prijavu.Za dodatne informacije možete se obratiti telefonski.

Stručna sprema:

  1.  Srednja stručna sprema,
  2. Viša stručna sprema,
  3. Visoka stručna sprema,
  4. Magistar struke

Što nudimo:

  • stalan i pouzdan radni odnos- zanimljivo područje odgovornosti i uzbudljive projekte
  • temeljitu obuku i mogućnosti za daljnje interno učenje
  • karijerne perspektive u grupi s više 50 zaposlenika
  • ugodnu radnu klima u profesionalnom okruženju

Mjesto rada: Rehabilitacijski centar Tanja, Sesvete, Varaždinska 34a.

Pogodnosti
  • Bonusi
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska