Prodavač (m / ž)

Br. oglasa: 922714275
Puno radno vrijeme

Takko Fashion Croatia d.o.o.
Pula, Hrvatska
Opis posla
  • komunikacija s kupcima
  • aktivna prodaja - rad na blagajni
  • označavanje i slaganje robe
  • pripremni poslovi za sniženja i akcije
  • održavanje urednosti u poslovnici
  • stali trgovački poslovi

Uvijet:

  • završeno obrazovanje
  • radno iskustvo: poželjno 1 godina na sličnim poslovima
  • samostalnost u radu i sposobnost timskog rada
  • poznavanje engleskog jezika

Očekujemo:

  • sposobnost lakog usmenog komuniciranja, kako s kupcima tako i s ostalim članovima tima
  • visoka razina ljubaznosti i strpljenja
  • odgovornost, fleksibilnost
Mjesto rada
Pula, Istarska županija, Hrvatska