Samostalni računovođa

Br. oglasa: 717078318
Puno radno vrijeme

MIBRA d.o.o.
Velika Mlaka, Hrvatska
Opis posla

Osoba će u knjigovodstvenom servisu obavljati sljedeće poslove:

  • samostalno vođenje knjigovodstva za poduzeća i obrtnike: financijska knjiženja, saldakonti, materijalno knjigovodstvo, obračuni plaća i drugih dohodaka, obračuni PDV-a i drugih poreza, obračuni putnih troškova, blagajničko poslovanje, drugi obračuni, razna usklađenja i knjiženja
  • redovita komunikacija s klijentima i nadležnim institucijama (mailom i telefonom)
  • praćenje propisa i informiranje klijenta o poreznim novostima
  • drugi poslovi za klijente u knjigovodstvenom servisuRad se obavlja u knjigovodstvenom uredu u Velikoj Mlaki.

Uvjeti

  •  SSS/VŠS
  • ekonomija/računovodstvo
  • dobro poznavanje računovodstvenih propisa
  • informatička pismenost (Office, Luceed)
  • komunikacijske vještine
  • uredna, organizirana i odgovorna osoba

Stručna sprema:

  •  Srednja stručna sprema,
  • Viša stručna sprema
  • Stručni prvostupnik

Vještine:

  •  Word, Excel
  • Power Point,
  • Outlook

Pogodnosti
  • Bonusi
Mjesto rada
Velika Mlaka, Zagrebačka županija, Hrvatska