Računovođa (m / ž)

Br. oglasa: 491923883
Puno radno vrijeme

DivisIT d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • upravljanje poslovnom dokumentacijom na temelju koje se unose transakcije u računovodstveni sustav
  • salda konti dobavljača – unos poslovnih događaja na temelju knjigovodstvenih isprava dobavljača
  • salda konti kupaca - kontrola i knjiženja poslovnih događaja vezanih uz isporuke roba i usluga
  • vođenje knjige osnovnih sredstava
  • provođenje platnih transakcija
  • izrada internih izvještaja

UVJETI

  • VŠS (prvostupnik) ekonomske struke
  • aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • poznavanje rada u MS Office alatima

PROFIL IDEALNOG KANDIDATA

  • radno iskustvo na sličnim poslovima
  • spremnost na timski rad
  • želja za dodatnom edukacijom

ŠTO NUDIMO

  • ugovor na neodređeno vrijeme s probnim rokom
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • rad u dinamičnom okruženju
  • učenje i rad na međunarodnom tržištu
Pogodnosti
  • Mobilni telefon
  • Bonusi
  • Laptop
  • Mogućnost napredovanja
  • Timsko okruženje
Obrazovanje Srednja škola
Vozačka dozvola B
Jezici Engleski
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska