Direktor opštih poslova (m / ž)

Br. oglasa: 156935664
Puno radno vrijeme

Anonymus Company
Žabljak, Bosna i Hercegovina
Opis posla
  • sudjelovanje u izradi Godišnjeg poslovnog plana, u saradnji sa pojedinačnim odjelima i odjelom Kontrolinga
  • planira strategiju razvoja sektora u saradnji sa rukovodiocem odjela, a vezano za razvoj ljudskih resursa i zapošljavanja, važeće zakonske regulative itd.
  • vrši nadzor, kontrolu rada HR odjela te pravne službe te aktivno sudjeluje u radu, u cilju pravovremenog i kvalitetnog izvršavanja radnih zadataka i unaprijeđenja njihovog funkcionisanja
  • kontroliše procese davanja pravnih mišljenja, savjeta Upravi Društva u pravnim situacijama i aktivno učestvuje u rješavanju problema
  • rukovodi procesima izrade svih vrsta Ugovora, interne i eksterne prirode, prati provođenje i primjenu odredaba
  • prati zakonske propise i promjene zakonskih propisa te se brine o provođenju i primjeni pozitivnih zakonskih i drugih rješenja u Društvu
  • obavlja druge poslove po nalogu nadređenog

Uvjeti:

  • VSS – pravni smjer
  • eliminatorno poznavanje engleskog jezika
  • minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima u internacionalnim firmama
  • komunikativnost, timski rad, sposobnost planiranja i organizovanja
  • poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
Jezici Engleski
Žabljak, Federacija Bosne i Hercegovine, Bosna i Hercegovina