Strojar - bagerista (m / ž )

Br. oglasa: 239952639
Puno radno vrijeme

Erdbewegung Lazarevic
Baden bei Wien, Austrija
Opis posla

Potreban strojar - bagerista za rad na bageru, te prijevoz malog bagera sa autom i prikolicom sa jednog mjesta na drugo.

Uvjeti:

  • Iskustvo u radu  sa bagerom
  • Važeći  EU papiri ili dozvolu za rad u EU
  • Vozačka dozvola E kategorije
  • Osnovno znanje njemačkog jezika
  • Moguća prijava i osoba sa vlastitom firmom, kao vanjski suradnici

Mi nudimo:

  • Posao na neodređeno
  • Korektno i fer plaćanje
  • Mogučnost smještaja
  • 13 i 14 plaća.

Prijave slati na: Erdbewegung.lazarevic@gmail.com

Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
  • Naknada za putne troškove
  • Bonusi
  • Smještaj
Vozačka dozvola BE
Jezici Njemački
Mjesto rada
Baden bei Wien, Donja Austrija, Austrija