Maler (m / ž)

Br. oglasa: 415822999
Puno radno vrijeme

TEMPUS OCTO d.o.o.
Štutgart, Njemačka
Opis posla
  • pripremanje zidova za bojanje struganjem, čišćenjem i izravnavanjem
  • bojanje unutarnjih i vanjskih zidova
  • ostali soboslikarski poslovi

Uvjeti:

  • završena škola za molera
  • relevantno radno iskustvo
  • obavezno državljanstvo EU

Što nudimo:

  • zaposlenje po njemačkim uvjetima
  •  njemački poslodavac (dugoročni radni odnos)
  • satnica: 13,50€ brutto plus dodaci
  • plaćeni smještaj i prijevoz
  • prijava i plaćeno njemačko zdravstveno i njemačko mirovinsko osiguranje
  • kontakt osoba sa znanjem hrvatskog jeziku

Molimo kandidate da se NE prijavljuju ukoliko ne znaju raditi posao za koji se prijavljuju.

Kandidati trebaju znati osnove komunikacije na njemačkom jeziku

Ako ispunjavate gore navedene uvjete, pošaljite nam svoj životopis na hrvatskom i njemačkom jeziku putem linka za prijavu.

Napomena: Samo kandidati užeg izbora bit će kontaktirani, prijave pohranjujemo u TEMPUS OCTO bazu kandidata. U skladu s Općom uredbom o zaštiti osobnih podataka, s dostavom Vaših podataka, slažete se a automatskom obradom istih. Zahvaljujemo na razumijevanju. Radujemo se Vašim prijavama!

Pogodnosti
  • Naknada za putne troškove
  • Smještaj
Obrazovanje Osnovna škola, Srednja škola
Jezici Hrvatski, Njemački
Mjesto rada
Štutgart, Baden-Württemberg, Njemačka