Tokar (m / ž)

Br. oglasa: 792136381
Puno radno vrijeme

MIV METALSKA INDUSTRIJA VARAŽDIN D.D
Varaždin, Hrvatska
Opis posla
  • Tokarenje odljevaka od bronce.
  • Uvjeti: - znanje razrade tehnološkog procesa, poznavanje strojarske tehnologije, sklonost timskom radu, odgovornost, preciznost.
  • Mogućnost stalnog zaposlenja.
  • Obavijest o zaštiti osobnih podataka : Društvo METALSKA INDUSTRIJA VARAŽDIN d.d., Metalska ulica 2, 42000 Varaždin (dalje: MIV d.d.), tijekom predmetnog natječaja, u svojstvu voditelja obrade sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka, prikuplja i obrađuje osobne podatke kandidata sadržane unutar dokumentacije dostavljene sukladno uvjetima natječaja, te ih zadržava za vrijeme trajanja natječaja i nakon toga zadržava na razdoblje od slijedeće dvije godine isključivo u svrhu mogućeg zapošljavanja u budućnosti. Nakon isteka tog roka MIV d.d. trajno i na siguran način uništava zaprimljenu dokumentaciju ili je vraća kandidatima ukoliko je primjenjivo. Za ostvarivanje svojih prava na uvid u vlastite osobne podatke i izmjene istih te ostala prava, kandidati mogu podnijeti zahtjev pisanim putem na adresu MIV d.d. kojom prilikom će MIV d.d. provjeriti identitet podnositelja zahtjeva sukladno odredbama Opće uredbe o zaštiti podataka.
  • osobni dolazak: BISTRANSKA 214, GORNJA BISTRA, 10298 DONJA BISTRAmobitel: 098 277018pisana zamolba: BISTRANSKA 214, GORNJA BISTRA, 10298 DONJA BISTRAe-mailom: karolina.petek@miv.hr
Obrazovanje Srednja škola
Mjesto rada
Varaždin, Varaždinska županija, Hrvatska