Voditelj projekata (m / Ž)

Br. oglasa: 310583262
Puno radno vrijeme

KONČAR - OBNOVLJIVI IZVORI d.o.o.
Zagreb, Hrvatska
Opis posla
  • ugovaranje i odgovornost za realizaciju projektnih poslova iz proizvodnog programa industrijske ventilacije i elektromotornih pogona - reduktora-
  • izrada ponuda i kalkulacija troškova projekta
  • vođenje i koordinacija ugovorenih projekata i tima te nadzor realizacije poslova i ugovora s kupcima
  • pregovaranje i ugovaranje poslova sa dobavljačima usluga i komponenti
  • nuđenje i provedba optimalnih tehničkih rješenja proizvodnog programa-
  • izrada planova i prodajnih aktivnosti te nadzor provedbe godišnjih i operativnih planova prodaje- odgovornost za realizaciju projektnih i ukupnih planova prodaje-
  • komercijalno-tehnička podrška kupcu i koordinacija rada s drugim odjelima- nadzor realizacije, rokova otpreme i kontrola naplate
  • koordiniranje i praćenje rješavanje reklamacija i servisa
  • izrada prodajnih izvještaja i izvještavanje poslovodstva o tržišnim kretanjima
  • planiranje, izrada analiza, istraživanje i obrada tržišta- razvoj prodajne mreže kupaca i kontinuirana provedba aktivnosti s ciljem pronalaska novih poslova na području industrije
  • poslovna komunikacija i korespondencija (planiranje i organiziranje sastanaka)
  • prezentacija proizvodnog programa i usluga ciljanim kupcima
  • planiranje i sudjelovanje na sajmovima u svrhu unapređenja prodaje proizvod

Uvjeti:

  • bacc / mag. ing. tehničkog usmjerenja (strojarstvo, elektrotehnika)
  • minimalno 5 godine iskustva na projektnim poslovima
  • izvrsno znanje engleskog i/ili njemačkog jezika u govoru i pismu
  • izvrsno poznavanje rada u MS Office aplikacijama- vozačka dozvola B kategorijeSposobnosti i vještine:- komunikativnost i samostalnost u radu
  • iznimne organizacijske vještine- prodajne, prezentacijske i pregovaračke vještine- proaktivnost i usmjerenost na postizanje rezultata- odgovornost, fleksibilnost, predanost poslu- rad u timu

Sposobnosti i vještine:

  • komunikativnost i samostalnost u radu
  • iznimne organizacijske vještine- prodajne, prezentacijske i pregovaračke vještine
  • proaktivnost i usmjerenost na postizanje rezultata
  • odgovornost, fleksibilnost, predanost poslu
  • rad u timu
Pogodnosti
  • Edukacija i razvoj
  • Naknada za putne troškove
  • Naknada za topli obrok
Vozačka dozvola B
Mjesto rada
Zagreb, Zagrebačka županija, Hrvatska