TESTER / TESTERICA

Br. oglasa: 824024358
Na neodređeno

MONO d.o.o.
Osijek, Hrvatska
Opis posla

Opis posla:

Osoba na ovoj poziciji će raditi na razumijevanju i poboljšavanju novih i postojećih funkcionalnosti naših web i mobilnih aplikacija.

Uvjeti prijave:

  • najmanje 1 godina iskustva u testiranju web i/ili mobilnih aplikacija
  • "oko za detalje"
  • odgovarajuće socijalne vještine u komunikaciji s timom i klijentima
  • dobro znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • posvećenost detaljima na projektima i pozitivan pristup poslu
  • timski duh i samostalnost u radu kada je potrebno
  • želja za stalnim učenjem i usavršavanjem u području novih tehnologija
    bonus bodovi:
  • poznavanje alata za automatizirano testiranje
  • iskustvo u radu s agilnim metodologijama razvoja i stress/load/performance testovima

​Poslodavac nudi:

  • izazovne projekte i velike klijente
  • mogućnost napredovanja
  • osobni i profesionalni razvoj
  • konkurentne plaće
  • rad u cutting-edge tehnologijama
  • rad s iznadprosječnim pojedincima
  • fleksibilno radno vrijeme
  • mogućnost remote rada
  • bonuse za radne rezultate
  • božićnice, jubilarne i druge prigodne nagrade
  • mogućnost subvencioniranja stanovanja
  • pokrivanje troškova korištenja mobitela u tarifi
  • minimum hijerarhije i agilni pristup
  • dinamično radno okruženje
  • angažman u stručnoj zajednici...

*Mogućnost full-remote rada od starta za seniore. Kandidati s manje iskustva obavezni su odraditi on-site prvih 6 mjeseci (u našem uredu u Osijeku) te po isteku navedenog roka postoji mogućnost za remote u potpunosti. *Remote opcija odnosi se na kandidate iz udaljenih mjesta.

Web stranica: mono.hr / mono software.

Kontakt email: posao@mono.hr

Pogodnosti
  • Fleksibilno radno vrijeme
Obrazovanje Srednja škola, Stručni specijalist, Sveučilišni prvostupnik, Magistar struke, Magistar znanosti, Doktorat
Mjesto rada
Osijek, Osječko-baranjska županija, Hrvatska